İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git
NEDEN KURUMSAL DiSC DANIŞMANLIĞI ALMALIYIM?

DiSC danışmanlığı alarak, çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin kişilik özelliklerinin işinize yönelik faydasını ve zararını keşfedeceksiniz. DiSC kişilik envanteri insan kaynakları süreçleriniz ile satış ve pazarlama faaliyetlerinizi destekler. DISC kişilik envanterini başarıya ulaşma yolunda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için DISC danışmanlığı hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Çalışanlar için DISC Kişilik Envanteri
 
Çalışanlarınız kendi kişilik özellikleri, güçlü yönleri ve zayıf yönleri hakkında çok miktarda bilgi alacaklar. Buna ilaveten işyerinde kendilerinden farklı diğer çalışanların öncelikleri ve tercihlerini keşfedecekler. Bu bilinç seviyesi çalışanlarınızın birbiriyle etkili iletişim kurmalarına katkıda bulunarak, genel verimliliği artıracak ve olası çatışmaları da en aza indirecektir.

Yöneticiler için DISC Kişilik Envanteri

Neden bazı elemanlarınızla yada diğer yöneticiler ile diğerlerine göre daha rahat çalışabildiğinizi daha önce hiç düşündünüz mü ? DiSCPROFiL Yönetici Programı kendinizi ve diğerlerini daha iyi anlamanızı sağlar. Bununla birlikte çalışanlarınızı daha etkili ve verimli yönetmeniz için size onlar hakkında özel bilgiler ve stratejiler sunan eğlenceli bir çalışmadır.

IK Süreçlerinin DISC Kişilik Envanteri ile Entegrasyonu


Satış ve Pazarlama Süreçlerinin DISC Kişilik Envanteri ile Desteklenmesi

 
Merak edilen sorulardan birisi de satıcılık mesleği için en iyi DiSC stilinin hangisi olduğudur. Kendini tanıması ve diğer insanları anlayabilme kabiliyeti içerisinde, onların önceliklerine cevap verebilmesi şartıyla, kendi DiSC stilinden bağımsız olarak, herkes satıcılık mesleğinde zirveye çıkabilir.

0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön